Гала вее баджаци на тузарска почивка

https://informiran.net/shoubiznes/gala-vee-badzhaci-na-tuzarska-pochivka Informiran.net
Гала вее баджаци на тузарска почивка

Гала се отдаде на летен мързел и след края на телевизионния сезон на „На кафе”, си взе заслужена ваканция. Водещата замина с любимия си Стефан за Италия, където се наслаждава на идиличен любовен ромас с него. Този път блондинката и любимият й са в Тоскана, където са се настанили в един от най-тузарските комплекси в региона. Двойката, която всяка сутрин се появява в ефир, по цял ден събира тен и не мисли за проблемите пред камерите, пише „България днес”. „Тосканско слънце, чудесна компания и кратка възможност да спреш часовника — съставките на една добра ваканция”, хвали се мъжът на Гала—Стефан.

Коментирай