Дърво падна върху две коли в центъра на София

https://informiran.net/incidenti/darvo-padna-varhu-dve-koli-v-centara-na-sofiya Informiran.net
Дърво падна върху две коли в центъра на София

Дърво  падна върху две коли в центъра на София, в района на 38 ОУ "Васил Априлов" и ул. "Шейново", съобщиха от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) за БТА. Сигналът за инцидента е подаден малко след полунощ. 

Екип на Първа районна служба е реагирал и е пристигнал, за да го среже. На място в момента има екип на Аварийна помощ към Столична община, които да разчистват.

Според информацията, актуална към 6:00 ч., в пожарната за София са подадени общо 21 сигнала, 19 от които са за паднали дървета, а два - за отводняване. 

dnes.bg

Коментирай