Дърво падна върху две коли в центъра на София, в района на 38 ОУ "Васил Априлов" и ул. "Шейново", съобщиха от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) за БТА. Сигналът за инцидента е подаден малко след полунощ.
Екип на Първа районна служба е реагирал и е пристигнал, за да го среже. На място в момента има екип на Аварийна помощ към Столична община, които да разчистват.
Според информацията, актуална към 6:00 ч., в пожарната за София са подадени общо 21 сигнала, 19 от които са за паднали дървета, а два - за отводняване.
dnes.bg