Пребиха кандидат-депутат от партията на Светльо Витков, приет е в болница с комоцио

https://informiran.net/glavnite-novini/prebiha-kandidat-deputat-ot-partiyata-na-svetlyo-vitkov-priet-e-v-bolnica-s-komocio Informiran.net
Пребиха кандидат-депутат от партията на Светльо Витков, приет е в болница с комоцио


Пребиха кандидат-депутат от партията на Светльо Витков, съобщи самият той в профила си във Фейсбук.

Никола Петров от листата на "Глас Народен" е бил нападнат от 7-8 души пред заведение в Шумен в петък вечерта, а в момента се намира в лечебно заведение с комоцио. Побоят е бил първо в заведението, а след това продължил и пред него.

"Първо не е човешко, второ не е мъжко и трето - не е никак предизборно 7-8 души да пребият и осакатят един човек", коментира Витков.

В петък вечер, в заведение в Шумен, а после и пред него, е пребит кандидатът за народни представители от листата на Глас Народен в Шумен - Никола Петров, от група, която се е представила за охрана на заведението", разказа той.

По думите му свидетели твърдят, че нападението е станало без провокация и без размяна на реплики.

"Никола Петров е в болница с комоцио, потрошен глезен и множество наранявания по тялото", уточнява Витков.

"Като лидер на Глас Народен осъждам този зверски акт и се обръщам към следствието и прокуратурата с призив извършителите да бъдат подведени под мярка за неотклонение задържане под стража и да понесат цялата тежест на закона по бърза процедура", призова Витков.

"Такива същества нямат място в обществото ни!", написа още лидерът на "Глас Народен".


Коментирай