Николай Костадинов ще оглави общинската структура на ПП ГЕРБ – Варна

https://informiran.net/glavnite-novini/nikolay-kostadinov-shte-oglavi-obshtinskata-struktura-na-pp-gerb-varna Informiran.net
Николай Костадинов ще оглави общинската структура на ПП ГЕРБ – Варна


"Изчаках достатъчно, за да видя какво се случва във Варна и промените са факт. Получиха се конфликти в град, в който хората се познават. Много членове и симпатизанти се разпръснаха. Нямаше как да не издигнем Иван Портних за кмет, защото той направи много за Варна. Градът в момента обаче е в насипно състояние е и без приет бюджет. Няма АМ "Хемус", няма АМ "Черно море", няма нов стадион... Защо допуснахме това да се случи. Всички срещу нас сега разбират, че бизнеса им губи от стореното миналата година. Ние обаче търсим вината в нас и това е ръководството за община Варна. Иван Портних остава в областта и няма да се меси на тези хора в дейността им", каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който е на посещение в морската столица.

Той посочи, че това е решението на ръководството на партията и разчита на подкрепа от симпатизанти и членове.

Общинско ръководство на ПП ГЕРБ - Варна създаде Изпълнителната комисия на партията, съобщи още varnanovini. Кметът на Район "Владислав Варненчик" Николай Костадинов е и новият общински ръководител. Христо Христов, кмет на Район "Младост" - зам.-общински ръководител; орг. секретар - Тодор Балабанов, в ръководството влизат: Ивайло Маринов, Александър Козарев, Бранимир, Георгиев, Мария Димитрова, Кристиян Ганчев, Христо Стоянов, Жечка Георгиева, Стоян Петков, Даниела Димова, Биляна Раева, Лидия Маринова, Юлиян Станев, Людмила Колева, Дянков, Йорданка Проданова, Марица Гърдева.

 

 


Коментирай