Дете е починало в русенското село Кацелово, след като се возило в коша на телескопичен челен товарач - България

https://informiran.net/glavnite-novini/dete-e-pochinalo-v-rusenskoto-selo-kacelovo-sled-kato-se-vozilo-v-kosha-na-teleskopichen-chelen-tovarach-balgariya Informiran.net
Дете е починало в русенското село Кацелово, след като се возило в коша на телескопичен челен товарач - България

Дете е починало в русенското село Кацелово, след като се возило в коша на телескопичен челен товарач

Сто кадър/НОВА

Дете е починало в русенското село Кацелово, след като се возило в коша на телескопичен челен товарач, но паднало на пътя и било прегазено от специализираната машина.

Това съобщи регионалният говорител на МВР в Русе Даниела Малчева. Сигналът за инцидента е подаден на 28 юли. Според първоначалните данни е установено, че 44-годишен мъж управлявал по улица в селото телескопичен челен товарач, като в коша му превозвал 6-годишно момиче.

По неизяснени причини детето паднало и било прегазено от машината. Изпратени екипи на полицията и на "Спешна помощ". Момичето било откарано от линейка, но по път за болницата починало от нараняванията. Причините за инцидента се изясняват.


Източник: inews.bg
Коментирай