Какво излиза - ястребите Кирил Петков и Борис Джонсън си отиват, Макрон изгуби мнозинството в парламента, партията на Шолц се срина до трето място по рейтинг и губи местни позиции, а на Байдън му пишат бележки кога да седне, коаго да поздрави и кога да стане по време на срещи. Западните лидери ни призовават да се готвим за тежка и студена зима с продоволствена криза, нови ковид вълни, маски, ваксини и прочие. В това време Русия методично превзема източна Украйна, а печалбите на Русия от продажбите на газ и петрол растат. Не знам кой е луд болен и в изолация, но не изглежда това да е Путин.
Коментирай